The Night World RPG
Нощният свят не е място. Той е навсякъде около нас. Нощният свят е тайно общество на вампири, върколаци, вещици, шейпшифтъри и други същества на мрака. Те живеят сред нас, но спазват свои собствени правила. И първите две от тях гласят:

1. Никога не допускай хората да научат за Нощния свят.
2. Никога не се влюбвай в човешко същество.
Вивиан Рейнолдс Night-10
Добре Дошли ..


Join the forum, it's quick and easy

The Night World RPG
Нощният свят не е място. Той е навсякъде около нас. Нощният свят е тайно общество на вампири, върколаци, вещици, шейпшифтъри и други същества на мрака. Те живеят сред нас, но спазват свои собствени правила. И първите две от тях гласят:

1. Никога не допускай хората да научат за Нощния свят.
2. Никога не се влюбвай в човешко същество.
Вивиан Рейнолдс Night-10
Добре Дошли ..
The Night World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вивиан Рейнолдс

Go down

Вивиан Рейнолдс Empty Вивиан Рейнолдс

Писане  Вивиан Рейнолдс Нед Юни 06, 2010 5:54 am

Вивиан Рейнолдс Nina-dobrev-1280x800-363901

Име:Вивиан Рейнолдс
Години/Дата на раждане: 18, 26 Юни 1992
Рожденно място:Тулса
Сегашно местонахождение: Тулса
Вид:вампир
Храна:и нормална,но и по малко кръв,тъй като иначе би било невъзможно да живее
Вънешен вид: Вивиан Рейнолдс Nina-dobrev-07120901
Характер:Вивиан е мила и добродушна.Голяма е шматка,често забравя за разни неща и е доста разсеяна,попринцип не е мързелива,но когато я хване мързела дори сама знае,че е непоносима за останалите.Мрази да се кара с заобикалящите я,но умее да отстоява себе си и собствените си идеи.Може да преценява добре хората и си избира страхотни пирятели...
История:Вивиан е от Тулса и никога не се е местила,пътувала е много и пътуванята са нейна страст.Дори обича и да си парви екскурзийки със колата си.Майка й винаги ѝ се кара за това,че може да си купи нова кола,а не да се разхожда със старата,но тя някак си не може да се раздели с нея.Семейството й не са от най-богатите,но никога не са страдали от липса на пари,обо взето имат дори малко в повече и си позволяват различни луксове.Баща й е мъж с малък,но добре разработен бизнес и вече притежават три кафета в Тулса,майка ѝ е учителка по Биология в гимназията,но сега е в почти четвъртия месец и не работи.Става вампир,не по собствено желание,но пък не е ичак толкова зле,проблемът е ,че ще ѝ липсват преди заобикалящите я хора......

Допълнително:Мрази лъжите,обича да пазарува и да се разхожда,а понякога и да остане сама,но мрази самотата.Обожава кучетата,също така обича да ходи на училище стига да не я хване онзи страхотния мързел.Любимите й предмети са Английски и История...
Вивиан Рейнолдс
Вивиан Рейнолдс

Брой мнения : 5
Join date : 05.06.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите